Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: ERZİNCAN kemaliye öğrecileri buraya  (Okunma sayısı 34942 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mawerick
  • Yeni Üye
  • *
ERZİNCAN kemaliye öğrecileri buraya
« : 05 Temmuz 2009, 22:47:47 »
gelen arkadaslar bu sıteyı buldukları an tanısmak ıcın bu baslıktan yola cıksınlar hadı arkadaslar gelınde goruselım bızımde bı farkımız var onu yansıtalım herkeze bolum ıcın .................. alkışla alkışla alkışla

desra1984
  • Yeni Üye
  • *
Ynt: ERZİNCAN kemaliye öğrecileri buraya
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2009, 18:50:32 »
merhaba arkadaşlar.geçen sene erzincan restorasyona en son kaç puanla girildi bilenler varsa yazarlarsa sevinirim önemli benim için

gülce

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2009, 21:35:45 »
yeni açılan bi bölüm oldugu için puanlar düşüük

duman3458
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2009, 22:34:24 »
GELMEYİN SAKIN HA BURDAN EĞİTİM ALIRSINIZ AMA HAYAT ŞARTLARINA YAŞAM STANDARTLARINA UYAMAZSINIZ......

coldplayist

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2009, 22:45:05 »
kemaliye de yaşamak çok zor.öğrenci olmak daha zor.fakat ders içeriği bakımından tarihi evlerin fazlalığı işleri öğrenme bakımından iyi bir yönü kemaliyenin.taban puanlarını bilmiyorum fakat bir safranbolu yada muğla kadar yüksek değildir.birde şehir içinde yaşamaya alışmış olan arkadaşlar kemaliye ye gelince biraz zorluk çekiyorlar.alışan arkadaşlar kalıyorlar fakat alışamayanlar hemen bırakıp gidiyorlar.yani zorluk bana komaz hafız diyorsanız burun gelin görün eğini..
EGİN DEDİKLERİDEEEEEEEE ÖLEEEEMMM GUÇÜK BİR ŞEHER ÖLEM ÖLEEEMMMM...DE GET YAVRIIM DE GET GULÜM BU NASIL BİR ŞEHEEERRR...

gülce

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2009, 14:58:52 »
ben mezun olmayı başaranladanım evet kemaliyede ögrenci olmak zor ama güzel bi yer inanın  ;)

glmsl
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Şubat 2010, 14:02:21 »
arkadaşlar kemaliye gizli kalmış bir cennet kadar güzel mutlaka gezip görülecek bir yer.Herşekilde gidip görmenizi tavsiye ederim...
iyi ki de ordan mezun olmuşummm :D

gülce

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2010, 15:44:48 »
BU KADARCIK MIYIZ ARKADAŞLAR..  ???

DearQueen
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Temmuz 2010, 21:34:43 »
yaa süpermiş ben eğinde restorasyon bölümü oldunu bilmiyordum ben aslında eğinliyim zaten ama ist. yaşıyorum yazları geliyoruz o tarafa süper olur çok istedğim bişeydi ama ümit etmiyordum gerçekten şuan kaç puanla alıyolar eğitim nasıl ?

magggma
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2010, 22:22:01 »
Ben Kemaliyeliyim,eski adıyla Eğin.Bu topiği geç farkettim biraz:)Okulun durumunu bilemem ama yaşam hakkında sorusu olanlara yardımcı olmaya çalışırım.Eğin oldukça eski bir tarihe sahiptir ve görsel açıdan bence çok güzeldir.Sadece merkezi değil köyleriylede gezilip görülmeye hatta belli zevklere göre yaşanmaya değer bir yerdir.İlgilenenler olursa fotoğraflarınıda atarım...

mona
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2010, 16:30:03 »
arkadaşlar bende kemalıyede bılgısayar programcılı bolumunu okuyacam kemalıye nsl bı yer nsl ev yada kız yurdu bulabılırım.hava sartları,durumu hakkında bılgı verırsenız sevınırım

msümf
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 31 Ağustos 2010, 15:08:29 »
slm herkese :)

magggma
  • Yeni Üye
  • *

zzuhal
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2010, 21:21:44 »
selam..bende kemaliye de restorasyon bölümüne kayıt oldum bu sene nasıl olacak egitim ne düzeyde çok merak ediyorum..okuyan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim..

BeDeL
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 11 Ekim 2010, 11:35:58 »
ya ben erzincan kemaliye restorasyon okıcam.bu yıl nasıl bi yer merkezi ile ilgili hiç foto yok eglence yerleri var mı okul nasıl büyük mü hiç bir bilgim yok :(

tubish

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 21 Ekim 2010, 22:02:28 »
Yeni kayıt olan arkadaşlar Bedel ve Zuhal ilçe olarak çok bi beklentiniz olmasın.Sizde göreceksiniz yaşam şartları iyi denemez.Ama bölümümüz adına uygun bir ilçe.Biraz sıkıntılı bir dönem olabilir sizin için ama uygulama adına iyi bir eğitim alabiirsiniz yeterince istiyorsanız tabii...

restoratörr
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 27 Aralık 2010, 12:52:40 »
Merhaba arkadaşlar ben Kemaliye restorasyon mezunuyum. Burada yazan bazı arkadaşlarla aynı dönemdeydik :) Kısaca merak eden arkadaşlar için kısa bir özet geçeyim. Kimi insan var çok iyidir kimi insan var sizi kemaliyeden soğutur. Fakat gençlerin büyük kısmı iyidir. Sıcak kanlı insanlar daha çoktur. Eğitim olarak iyidir çünkü açık atölye gibi düşünün. Her taraf tarihi bina ve daha yeni yeni restorasyon çalışmaları hayata geçiyor. Ama sosyal hayat beklentisini aklınızdan çıkarmalısınız :) nitekim merkezlere uzaktır. Malatya ve Elazığ en yakın merkez oralarda 140-150 km kadar. Erzincan merkez ise 170 km.

magggma
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 28 Aralık 2010, 09:38:52 »
Merhaba arkadaşlar ben Kemaliye restorasyon mezunuyum. Burada yazan bazı arkadaşlarla aynı dönemdeydik :) Kısaca merak eden arkadaşlar için kısa bir özet geçeyim. Kimi insan var çok iyidir kimi insan var sizi kemaliyeden soğutur. Fakat gençlerin büyük kısmı iyidir. Sıcak kanlı insanlar daha çoktur. Eğitim olarak iyidir çünkü açık atölye gibi düşünün. Her taraf tarihi bina ve daha yeni yeni restorasyon çalışmaları hayata geçiyor. Ama sosyal hayat beklentisini aklınızdan çıkarmalısınız :) nitekim merkezlere uzaktır. Malatya ve Elazığ en yakın merkez oralarda 140-150 km kadar. Erzincan merkez ise 170 km.
Ek olarak ...Eğlence yeri varmı falan diye benzeri sorular var:)Burası eğitim için ideal bir yer...Doğa oldukça iyi,arkadaşın dediği gibi eski yapı çok.Tavsiyem köylerinin hepsini dolaşmanız...

nevruz
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 20 Mart 2011, 21:44:05 »
slm...kemaliye süperrr.... ::) ::) ::) :ğ:

muhendiz35
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 21 Mart 2011, 14:51:02 »
slm eğinliler