Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: Dumlupınar üniversitesi restorasyonn bölümü buluşalım kaynaşalım  (Okunma sayısı 116481 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Restorasyon

• Restorasyon Forum
tşk edrm  sizde yardımcı olabilirsiniz msn im var profilimde eklerseniz ve kütahya vakıflar bölge müdürlüğü ile ilgili bilginiz varsa çok iyi olur..

Malesef kütahyada kimseyi tanımıyorum fakat istanbul'da staj yeri ayarlamam mümkün..

habil20

• Yeni Üye
  • *
ya msn de konusabilirmiyiz sizinle .......@hotmail.com eklerseniz  sormak istediklerim var...

Forum içerisinde mail adresi vermek yasak lütfen özel mesaj ile gönderiniz..

aslan38

• Mimar
  • Admin
  • Ya en iyi olacaksın! Yada en iyilerden olacaksın!
  • Okul: Kutahya Dumlupinar University - Azerbaijan University of Architecture and Construction
bencede  özel mesaj atmalısın habill...
ZArifoglu
Sinan'in izinden giden mimar.

siyahist
  • Yeni Üye
  • *
amaanııınnnn bende geldimmm ziyaaaa:) bizim dönemden kimse yok ha:D bizden başka... ya bende sanrıım bu yaz izmire taşınıcam bak şimdi iş bulamam diye korkuyorum:( of ya  halbuki izmirde olur gibi geliyordu...

aslan38

• Mimar
  • Admin
  • Okul: Kutahya Dumlupinar University - Azerbaijan University of Architecture and Construction
hayırdır  neden taşınyorsun izmire ?
ZArifoglu

accugp
  • Yeni Üye
  • *
arkadaşlar bende 3'cü bir ünv. okuyacagım.. Mimari Restorasyon bölümü İstanbul Beykent ÜNV..... biraz Bölüm ve okul hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi şimdiden tşkler.. :)

Restorasyon

• Restorasyon Forum
arkadaşlar bende 3'cü bir ünv. okuyacagım.. Mimari Restorasyon bölümü İstanbul Beykent ÜNV..... biraz Bölüm ve okul hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi şimdiden tşkler.. :)

Beykent üniversitesinin bölümüne yazdınız mesajınıza arkadaşlar cvp vereceklerdir ama mimari restorasyon bölümü ile ilgili genel bir tartışma oldu isterseniz aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..

http://www.restorasyonforum.com/universite-adaylari/myo-secimi-yardim-t1720.0.html;msg2506#msg2506

desra1984
  • Yeni Üye
  • *
dpü yeni kazanan yokmu aranızda?

aslan38

• Mimar
  • Admin
buradaki arkadaşların hepsi DPÜ'de okuyan arkadaşlar.... :)
ZArifoglu

resto
  • Yeni Üye
  • *
bende 2003 dumlupınar restorasyon mezunuyum arkadaşlar :)

aslan38

• Mimar
  • Admin
hoş geldin sefalar getirdin... :) bayağı bi olmuş sen mezun olalı :)
ZArifoglu

sibel kesgin
  • Yeni Üye
  • *
herkeze selam  ... bende restçiyim:D 2. öğretimim ..şimid de bursa büyükşejitde satjdayım ve yaptığım tek şey pc başında forum sitelerini kurcalamk hiç bişey yapmıyorum peki ben staj defterime ne yazıcam:D:D:D :(

tiarella
  • Yeni Üye
  • *
slm arkadaşlar bende 2 yıllık bölümü 4 senede bitiremeyen bu yüzden coğu kişinin tanıyacağı gökhan herkese selamlar ...

aslan38

• Mimar
  • Admin
gökhannn kankiii  hoş geldin... :)
ZArifoglu

aysun
  • Yeni Üye
  • *
merhaba arkadaşlar bende dpu mimarı restorasyon..:D

aslan38

• Mimar
  • Admin
Bu sene mi kazandınız ?
ZArifoglu

desra1984
  • Yeni Üye
  • *
arkadaşlar dpü nün kyk yurt başvurusunda 491.yedekteyim sıra gelirmi sizce?kütahyadaki özel yurtlarımı tavsiye edersiniz ev kiralamayımı?kütahyadaki ev ve yurt fiyatlarını bilen arkadaşlar bilgilendirirlerse çok yardımcı olmuş olurlar bi de ben ikinci öğretimim. Teşekkürler.

aslan38

• Mimar
  • Admin
tabi neden olmasın ben şu an kütahyadayım, KYK'da sıranızın hemen geleceğini zannetmiyorum biraz uzun sürer çünkü KYK'da ben de 1 yıl kaldım Kız üye sayısı fazla olduğu için sorun oluyor ev kiralasanız yada evlerde kalsanız sizin için daha iyi olur KYK ortamını seveceğinizi zannetmiyorum şçünkü :) tabi nasıl bir ortamda kalmak istediğinize bağlı :)
ZArifoglu

desra1984
  • Yeni Üye
  • *
teşekkürler.ev içinde tek başına cesaret edemiedim açıkcası maddi ve manevi yönden,yurt yedek listeleri 5 günde bir asılacakmış kaçar kişilik asarlar?5 günde bir kütahyaya gidip bakmam mı gerekir?630 lira emekli maaşı ve üniversitede okuyan bir kardeşim var ve 491.yedek çıkmış inanamıyorum buna özel yurtların en ucuzu ne kadardır?en pahalısı ne kadardır?

aslan38

• Mimar
  • Admin
200 - 250 arasında değişiyor....  KYK'da her 5 güne sanırsam 100 kişilik sıra listesi asılıyordu, ama inanın KYK'da kalırsanız
emin olun merkezde de bir sürü işiniz çıkacak ben geçen yıl KYK'da kalırken daha fazla para harcıyordum... 600'ytl felan buluyordu ama şu an merkezdeyim çok şükür yarı yarıya indirdim :)
ZArifoglu

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

Ynt: KKTC Lefkoşa Selimiye Camii (Aya Sofya Katedrali) Gönderen: karacanenes
[25 Mart 2024, 12:09:22]

Teknik Personel Gönderen: TAŞYAPI
[24 Mart 2024, 16:13:27]

ÖN MUHASABE VE MİMAR PERSONEL ALIMI Gönderen: osman.blnk
[24 Mart 2024, 10:19:47]

Restorasyon alanında iş arıyorum Gönderen: Sudenur uysal
[22 Mart 2024, 19:19:58]