Gönderen Konu: "Autocad hatch arşivi" Autocad hatch menüsünde bulunmayan 186 adet farklı hatch  (Okunma sayısı 113657 defa)

su_su81

• Yeni Üye
  • *
merhaba! öncelikle bu başarılı ve çok gerekli paylaşım için çok çok teşekkürler.ben autocad de kullandığımda kırık çizgiler halinde görünüyorlar,ben mi bir hata yapıyorum acaba?

memur-mimar

• Yeni Üye
  • *
DOSYALARI KAYDETTİM VE HATCH PATTERN' LERİMİN ARASINDA GÖRÜYORUM, ANCAK 3 ADET HATCH PATTERN' İNDE DAHA BAKARKEN "ERROR İN HATCH FİLE" UYARISI GELİYOR, AYRICA KOMUTLA ÇALIŞIRKEN TARAMA YAPMAK İSTEDİĞİMİZDE, su_su81 ARKADAŞIMIN DA DEDİĞİ GİBİ EĞRİSEL HATLI TARAMA ÇİZGİLERİ, KIRIK ÇİZGİLER ŞEKLİNDE GÖRÜNÜYOR.

ÖZELLİKLE MARSİLYA KİREMİT TARAMASI BULABİLİRİM BELKİ DİYE ÇOK ÜMİTLENMİŞTİM AMA VALENSİYA VE ALATURKA TARAMALAR DA ÇOK GÜZEL.

YAPABİLECEK BİRŞEY VARMIDIR? PROGRAM 2007 ONDAN KAYNAKLANABİLİR Mİ? YA DA KAYDEDERKEN "REGEN" GİBİ BİR KOMUTLA DÜZELTMELİ MİYDİ?

CEVABI MESAJ OLARAK GÖNDEREBİLİRSENİZ EĞER, ASLAN38 ÇOK SEVİNİRİM

İYİ ÇALIŞMALAR

mimarice

• Yeni Üye
  • *
acil yardım istiyorum
yeni üyeyim,
dosyayı indirdim, rar ın içindekileri çıkarttım, söyledğiniz gibi 'support' dosyasının içine kopyaladım fakat autocad in içine geldiğimde hatch listesinde görmeme rağmen taramayı bir türlü yapmıyor, çeşitli ölçekler de denedim, acaba ne yapmalıyım ?

BurhanGuvenkaya

• Yeni Üye
  • *
süüper .. sağolasın

duygu

• Yeni Üye
  • *
mrb. çatı alaturka taraması yaparken bu çizgillerin üzerine tek sıra halinde eğimli veya düz olarak hatch ataması nasıl yapılıyor acaba ? bilen ve yardım edebilicek olan varmı ? şimdiden tşk.ler ???

aslan38

• Admin
  • Restorasyon Forum
  • Ya en iyi olacaksın! Yada en iyilerden olacaksın!
    • ZArifoğlu'nun Kişisel Bloğu
  • Okul: Kutahya Dumlupinar University - Azerbaijan University of Architecture and Construction
DOSYALARI KAYDETTİM VE HATCH PATTERN' LERİMİN ARASINDA GÖRÜYORUM, ANCAK 3 ADET HATCH PATTERN' İNDE DAHA BAKARKEN "ERROR İN HATCH FİLE" UYARISI GELİYOR, AYRICA KOMUTLA ÇALIŞIRKEN TARAMA YAPMAK İSTEDİĞİMİZDE, su_su81 ARKADAŞIMIN DA DEDİĞİ GİBİ EĞRİSEL HATLI TARAMA ÇİZGİLERİ, KIRIK ÇİZGİLER ŞEKLİNDE GÖRÜNÜYOR.

ÖZELLİKLE MARSİLYA KİREMİT TARAMASI BULABİLİRİM BELKİ DİYE ÇOK ÜMİTLENMİŞTİM AMA VALENSİYA VE ALATURKA TARAMALAR DA ÇOK GÜZEL.

YAPABİLECEK BİRŞEY VARMIDIR? PROGRAM 2007 ONDAN KAYNAKLANABİLİR Mİ? YA DA KAYDEDERKEN "REGEN" GİBİ BİR KOMUTLA DÜZELTMELİ MİYDİ?

CEVABI MESAJ OLARAK GÖNDEREBİLİRSENİZ EĞER, ASLAN38 ÇOK SEVİNİRİM

İYİ ÇALIŞMALAR

Merhaba  arkadaşlar öncelikle tarama arşivindeki bazı taramalar zamanla zarar görmüş ve siz seçim yaparken bazılar erorr.. verebilir bunu öncelikle söyleyeyim... eğrisel çizgilerin kırık şeklinde görülmesi ise zaman zaman autoCAD'in bize bir nimeti diyeyim :D bu olayı regen komutunuz ile düzeltebilri ve taramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz... biliyorsunuzdıur ama yinede terkrarlayayım eğrisel çizgilerde tarama yaparken özellikle açık bir çizgi ucu olmadığına dikkat ediniz:)
ZArifoglu
Sinan'in izinden giden mimar.

aslan38

• Admin
  • Restorasyon Forum
  • Ya en iyi olacaksın! Yada en iyilerden olacaksın!
    • ZArifoğlu'nun Kişisel Bloğu
  • Okul: Kutahya Dumlupinar University - Azerbaijan University of Architecture and Construction
mrb. çatı alaturka taraması yaparken bu çizgillerin üzerine tek sıra halinde eğimli veya düz olarak hatch ataması nasıl yapılıyor acaba ? bilen ve yardım edebilicek olan varmı ? şimdiden tşk.ler ???

nasıl bir şekilde yardım istediğinizi tam olarak anlayamadım özür dilerim biraz daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabilrim sanırım
ZArifoglu
Sinan'in izinden giden mimar.

duygu

• Yeni Üye
  • *
ben öğrendim saolun genede. mahya düşey olarak nasıl yerleştirilir demem gerekiomuş ondan anlaşılmadım sanırım .align komutu tüm sorunumu çözdü sıkıntı yok

earphone

• Yeni Üye
  • *
rarlı dosyayı göremiyorum.nerde acaba.

earphone

• Yeni Üye
  • *
Ellerine ve bilgine sağlık kardeşim.Çok teşekkürler.

ozlem1

• Yeni Üye
  • *
 alkışla ellerine sağlıkkkk

earphone

• Yeni Üye
  • *
Paylaşımlarınız için çok teşekkürler.Gönderenlerin ellerine sağlık.

gladnessd

• Yeni Üye
  • *
teşekkürler süper bi paylaşım

ozz_

• Yeni Üye
  • *
paylasım icin cok tesekkurler.

esmali2001

• Yeni Üye
  • *
Emeğinize sağlık, teşekkürler. Çok faydalı oldu :)

mimaribrahim

• Yeni Üye
  • *
paylaşan arkadaşa teşekkür ederim

341334

• Yeni Üye
  • *
Siteniz çok başarılı işler yapıyor.

uğur58

• Yeni Üye
  • *
bunu 2010 için kullanabirmiyim?

RestorasyonForum

• Yönetici
  • Restorasyon Forum
bunu 2010 için kullanabirmiyim?

Tüm Autocad sürümlerinde kullanabilirsiniz..
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar Forumumuzda. Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz..

Ziyaettin

• Ziyaretçi
AutoCAD Hatch arşivini indirmek istiyorum. Nasıl indirebilirim.
Teşekkürler.

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Eylül'den sonra hangi ay gelir? (Güvenlik Sorusunu kutuya giriniz):

Son Konular

Bizi Takip Edin

Son Mesajlar