Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: HERITAGE Uluslararası Koruma, Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Fuarı 2023  (Okunma sayısı 3064 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RestorasyonForum

  • Yönetici
  • *****
  • İleti: 739
HERITAGE İSTANBUL Uluslararası Koruma, Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik ve Kütüphanecilik Fuarı ve Konferansı 3-5 MayısAçılış töreninde TG Expo Genel Müdürü Hasan Cem Şenel, Heritage Projeler Kurucusu Osman Murat Akan,
Arkeolog, Editör Nezih Başgelen, Emeritus Prof. Dr. Mehmet Özdoğan- İstanbul Üniversitesi, Tarih Öncesi Arkeolojisi ve ArtCloud Network International, CEO Laura Conti konuşmalarını gerçekleştirdi.

7. HERITAGE İSTANBUL Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik ve Kütüphanecilik Teknolojileri Fuarında, Şubat ayında tüm ülkemizi derinden yaralayan deprem nedeniyle daha da anlamlı hale gelen, tarihi yapılar için önleyici koruma çalışmaları ve afet yönetimi gibi önemli konulara, alanında tanınmış ve uzman profesyonellerin katılımıyla detaylı olarak değinilecek olan konferans ve paneller gerçekleştirilecek.

HERITAGE İSTANBUL, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Müzeler ve Kültür Varlıkları Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve birçok yerel yönetim kurumu ile ARTCLOUD ana sponsorluğu ve özel sektörden önemli kuruluşların destekleri ile ülkemizdeki restorasyon, arkeoloji, müzecilik ve kütüphanecilik alanındaki gelişmelerin altını çizerek sektöründe kültür mirası alanında dünyanın sayılı etkinliklerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar Forumumuzda. Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz..

 

* Bizi Takip Edin

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal