Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: Hem okuyan hem çalışan-Özel üni. öneri ve düşüncesi tecrübeli arkadaşlar :)  (Okunma sayısı 6853 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nesimi

• Restorasyon Forum
  • Nesimi KILIÇASLAN
  • Okul: ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Arkadaşlar ben uludağ üniversitesinde 2 yıl lisans ile mimari restorasyon okudum.2 yıldır restoratör olarak bir firmada çalışıyorum.Ancak mimarlık bölümüne geçmek istiyorum.Tercihimde özel üniversiteler.Ancak maddi durumum  çok iyi olmadığından kendim çalışıp kendim okumak ve ödemek istiyorum.Sizlerinde düşünce ve görüşlerini almak istedim.Aranızda varsa bu şekilde başarmış arkadaşlar paylaşırlarsa tecrübelerini çok minnettar kalırım.Yüksek lisansıda restorasyon üzerine yaptık mı tadındanda yenmez ancak korkuyorum çalışmaktan ve derslere  ağırlılık verememekten.Teşekkürler.Kendinize iyi bakın :)
Tarihini ve kültürlerini bilmeyen,korumayan her toplum cehalet ve fukaralığa mahkumdur.

gmzfth
  • Yeni Üye
  • *
Aynı beni anlatmıssınn. Bende aynı sekılde dusunuyorum.Fakat benımde kafamda bazı soru ısaretlerı olmuyor değil.gercekten bılgı verırsenız bende cok sevıncem.

jhfd
  • Ziyaretçi
Hem çalışıp hem okumak gerçekten zor özel ünivetsitelere girmek kolay ama çıkmak zor oluyor bence devlet üniversitelerini düşünmenizi tavsiye ederim böylece masraflarınız azalır çünkü mimarlık bölümü gerçekten masraflı bir bölüm hem okul ücreti hemde ders masrafları sizi zorlayabilir

nesimi

• Restorasyon Forum
  • Nesimi KILIÇASLAN
  • Okul: ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Hem çalışıp hem okumak gerçekten zor özel ünivetsitelere girmek kolay ama çıkmak zor oluyor bence devlet üniversitelerini düşünmenizi tavsiye ederim böylece masraflarınız azalır çünkü mimarlık bölümü gerçekten masraflı bir bölüm hem okul ücreti hemde ders masrafları sizi zorlayabilir
Haklısın. Ama piyasadaki bilmeyen mimarları görünce.Onlarında sizden üstün tutulmasını izlediğinizde malesef çok sinir ve strese giriyoruz iş hayatında... Başarabileceğime eminim ama maddi olarak durumum yetersiz :) Hayırlısı olsun.. Ne yapalım.
Tarihini ve kültürlerini bilmeyen,korumayan her toplum cehalet ve fukaralığa mahkumdur.

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

Ynt: KKTC Lefkoşa Selimiye Camii (Aya Sofya Katedrali) Gönderen: karacanenes
[25 Mart 2024, 12:09:22]

Teknik Personel Gönderen: TAŞYAPI
[24 Mart 2024, 16:13:27]

ÖN MUHASABE VE MİMAR PERSONEL ALIMI Gönderen: osman.blnk
[24 Mart 2024, 10:19:47]

Restorasyon alanında iş arıyorum Gönderen: Sudenur uysal
[22 Mart 2024, 19:19:58]

RESTORASYON ALANINDA DENEYİMLİ İNŞAAT TEKNİKERİ Gönderen: cabiyotlu
[22 Mart 2024, 11:02:48]