Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: CEM Lazer Metre - Ürünleri  (Okunma sayısı 3605 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cem123
  • Yeni Üye
  • *
  • Ad Soyad: Bekircan Aydın
  • Meslek: İnşaat
  • Okul: İtü
CEM Lazer Metre - Ürünleri
« : 30 Mayıs 2015, 16:37:28 »

CEM iLDM-150 Lazer Metre'nin MeterBox uygulaması ile Android ve iOS işletim sistemli tüm mobil cihazlarınızdan ölçüm yapmak istediğiniz yerin fotoğrafını çekerek birden fazla ölçümü tek bir ekranda tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için ; 0532 111 0102 yada http://www.lazermetre.org ziyaret edin

ÜRÜN HAKKINDA :

Yüksek Ölçüm Mesafesi
iLDM-150 Lazer Metre ile 70 metreye kadar ölçüm yapabilirsiniz. Piyasadaki bir çok ürünün aksine yüksek mesafeli ölçümlerde dahi %100 ölçüm başarısıyla sahip olabileceğiniz en iyi Lazer Metre

Android/iOS MeterBox Eklentisi

MeterBox uygulamasını Android veya iOS işletim sistemli mobil cihazlarınıza indirerek ölçüm yapmak istediğiniz bölgenin resmini çekerek birden fazla ölçüm işlemlerini tek bir ekran üzerinde yerinizden hareket etmeden yapabilirsiniz.

Su Terazisi ile Hassas Ölçüm

Sadece iLDM-150 de bulunan su terazisi özelliği ile özellikle dik açılı ölçümlerinizde yanılma payını sıfıra indirgeyebilir veya ölçüm yapılan zemini test edebilirsiniz.

Suya Dayanıklı Dış Kasa

Suya ve darbelere dayanıklı dış kasası ile iLDM-150 Lazermetre'yi uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Yüksek Kayıt Hafızası
20 Ölçüm hafızası ile seri ölçümlerinizi tek seferde tamamlayabilir, çoklu ölçümlerinizi rahatça analiz edebilirsiniz. aynı zamanda bu ölçüm değerlerini bilgisayar ortamına aktarabilir ve grafiksel olarak sonuçları alabilirsiniz.

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

Restoratör aranıyor ( İstanbul/Taksim) Gönderen: Beriltekin
[Bugün, 09:19:09]

Ynt: KKTC Lefkoşa Selimiye Camii (Aya Sofya Katedrali) Gönderen: karacanenes
[25 Mart 2024, 12:09:22]

Teknik Personel Gönderen: TAŞYAPI
[24 Mart 2024, 16:13:27]

ÖN MUHASABE VE MİMAR PERSONEL ALIMI Gönderen: osman.blnk
[24 Mart 2024, 10:19:47]

Restorasyon alanında iş arıyorum Gönderen: Sudenur uysal
[22 Mart 2024, 19:19:58]