Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: Zonguldak Karaelmas Üniversitesi / Safranbolu Restorasyon Bölümü Mezunuyum  (Okunma sayısı 6478 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zuu83

• Restorasyon Forum
  • **
EĞİTİM
2004 – 2007: Zonguldak Karaelmas Üniversitesi / Safranbolu M.Y.O
                        RESTORASYON Bölümü   
İŞ TECRÜBESİ
    Fuga restorasyon İnş. Ltd. Şti. – Ayasofya Müzesi cephelerinin acil onarım işinde cephe projelendirme ve  pencere tespit projelerinin AutoCAD programında çizimini yaptım. Ataşmanlarını hazırladım.
    Arslan Mozaik Ltd. Şti. – Aya İrini Müzesi Anıtı kurşun yenilenmesi işinin şantiye şefliği görevini üstlendim . Ataşman, metraj ve hakedişini hazırladım.
    İ. Uran Bodur inş. Pln. Ltd. Şti. – Laleli- Sadrazam Ragıp Paşa kütüphanesi, Sıbyan mektebi, Ragıp Paşa türbesi, Lebibe Hanım türbesi ve lojmanlarının rölöve ve restitüsyon  detay ölçülerini alarak AutoCAD programında çizimlerini yaptım( demir doğrama, sütun, çini pano v.b). Bütün yapıların ve türbelerin malzeme bozulmalarını işledim.    Ragıp Paşa Kütüphanesi’nin çini pano restitüsyon ve rölöve detay ölçülerini alarak AutoCAD  programında  çizimlerini yaptım.  
    Nova mimarlık – Bitlis- Başhan Düzeltme projesini çizdim ve dış cephe taş detaylarının AutoCAD programında çizimini yaptım.
    Metin Ragıp Arıkan İnş. Ltd Şti. - Boğaziçi üniversitesi güney kampüsü 1. erkek öğrenci yurdu dış cephe temizliği işinde  saha sorumluluğu görevi yaptım. Ataşman, metraj ve hakedişlerini hazırladım onaylarını aldım. Dış cephe temizliği ve kapı detay ölçülerini alarak AutoCAD programında  çizimini yaptım.

e-mail : zuleyhaisci@gmail.com

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

Çalışma arkadaşları arıyoruz. Gönderen: Yunus.teze
[Dün, 22:43:50]

cmbzrqjy Gönderen: metformin 100 mg
[Dün, 19:31:55]

ÇALİŞMA ARKADAŞLARI Gönderen: zeki0669
[17 Nisan 2024, 19:26:12]

Top-notch Ğ¡asual Dating - Legitimate Girls Gönderen: zgtasoluk
[17 Nisan 2024, 06:48:19]

Premier Ğ¡asual Dating - Verified Maidens Gönderen: Dursunfurkan