Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: Restoratör Arayanların ilanlarını güncel olarak burdan takip edebilirsiniz.  (Okunma sayısı 45624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RestorasyonForum

• Yönetici
Restorasyon iş ilanları bölümünde açılan konularda uyulması gereken kurallar.
Restoratör, Mimar, Y.Mimar, Stajer vb. eleman ihtiyaçlarınızda. Yeni ilan bırakırken aşağıdaki belirtilen bilgileri eksiksiz yazınız. Eksik bilgi verilen ilanlarınız facebook, twetter, google plus ve linkedin sayfalarımızdan paylaşılmaz.
Bırakılan ilanlar, ilan sahibinin isteği dışında Restorasyon Forum'dan kaldırılmayacaktır.

Şehir ve İlçe :
Aranan Meslek :
Şirket Adı :
İşin Tanımı :
İlgili Kişi :
E-Mail :
İletişim Telefonu:

Eleman Arayanlar Bölümü İçin Tıklayınız

İş Arayanlar Bölümü İçin Tıklayınız
Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar Forumumuzda. Konu açamaz, Eklenti indiremez. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz..

hlsk
  • Yeni Üye
  • *
ilanlarda istanbul dışı hiç bi şehir yok restorasyon projeleri sadece ist damı yapılmakta.. 2010 avrupa kültür başkenti olmasından dolayı ist daki projelere daha çok ağırlık veriliyor evt ama ist dısındakiler ne yapacak restorasyon projelerinde çalışma imkanları yok denecek kadar az hatta yok.. diğer şehirlerden de ilan gelirse sevinirim ... teşekkürler ..

restoratör_semrauysal

• Yeni Üye
  • *
 alkışla kesinlikle katılıyorum arkadaşım  :-\
________SMR___________

RESTORATÖR_SEMRAUYSAL
Ege Üni. Bergama MYO.

tekniker_semrauysal@hotmail.com

aslan38

• Mimar
  • Admin
  • Ya en iyi olacaksın! Yada en iyilerden olacaksın!
  • Okul: Kutahya Dumlupinar University - Azerbaijan University of Architecture and Construction
ilanlarda istanbul dışı hiç bi şehir yok restorasyon projeleri sadece ist damı yapılmakta.. 2010 avrupa kültür başkenti olmasından dolayı ist daki projelere daha çok ağırlık veriliyor evt ama ist dısındakiler ne yapacak restorasyon projelerinde çalışma imkanları yok denecek kadar az hatta yok.. diğer şehirlerden de ilan gelirse sevinirim ... teşekkürler ..

arkadaşım böyle diyorsunuz fakat istanbul büyükşehir değil istanbul bir metropol. bunu kabul etmek lazım nüfusu 20 milyona yaklaşan bir şehirle anadolunun küçük illerini kıyaslamak mümkün değil. ve istanbulun tarihi zenginliği diğer şehirlerle de kıyaslanamaz. bir de bunun üzerine istanbulun bu yıl avrupa kültür başkenti olması buna en büyük etken... bakanlık bile istanbuldaki restorasyonlara para akıtıyor. bence sizin en iyi tercihiniz bir restorasyon şirketi buluop ordada kendinizi geliştirdikten sonra daha da büyümek olsun aksi halde. mimari uygulama projesi çizerek hayatıınızı sürdürürsünüz ki bu da çok kötü bir durum...
ZArifoglu
Sinan'in izinden giden mimar.

gamzes.
  • Yeni Üye
  • *
ya benim anlamadığım şu tecrübe olayı bütün ofisler deneyimli arıyo ya. deneyimsiz olanlar ne yapıcak sanki herkes anasının karnında öğrendi. deneyım wermeden deneyım ıstıyolar ................ ???

aslan38

• Mimar
  • Admin
  • Ya en iyi olacaksın! Yada en iyilerden olacaksın!
  • Okul: Kutahya Dumlupinar University - Azerbaijan University of Architecture and Construction
eğer iş deneyiminiz yok ise sizde... küçük çaplı bir büroda çalışıp kendinizi geliştirmeli ve daha sonra daha büyük şirketlerde çalışmalısınız...  ;)
ZArifoglu
Sinan'in izinden giden mimar.

Aynur Yaman
  • Ziyaretçi
Ya benimde anlamadığım konu şu : Bu restorasyon şirketleri kalemişi mozaik çini bilen eleman aramıyorlar mı ? kalem işiyle ilgili ilanlarda yayınlanıyor fakat çok az. Surekli mimar ve restoratör talebi buralarda kültür bakanlığına çalışan firmalar yok mu? Birde deneyimli ariyorlar ya sen iş vermezsen o iş vermezsen nasıl deneyim kazanabiliriz ki!

ozgbas
  • Yeni Üye
  • *
arkadaslar ben msgsü meslek yüksek okulu mimai restorasyon 1sınıf ögrencısıyım ve bu yıl bılındgıı uzere staj yapmamız gerekıyor ben stımı bana işimi gerrcekten ıyı ogretecek bı yerde yapmak ıstıyorum işimde gelebileceğim en iyi yere gelmek istiyor ve uzmanlasmak ıstıyorum bana yardımcı olabılecek birisi var mıdır acaba ? :)

Cankan®

• Restorasyon Forum
  • E PLURIBUS UNUM iiiİiii ANNUIT COEPTIS
Ya benimde anlamadığım konu şu : Bu restorasyon şirketleri kalemişi mozaik çini bilen eleman aramıyorlar mı ? Surekli mimar talebi buralarda kültür bakanlığına çalışan firmalar yok mu? Birde deneyimli ariyorlar ya sen iş vermezsen o iş vermezsen nasıl deneyim kazanabiliriz ki!

Aynur kardeşim senin nezdinde tüm arkadaşlara sesleniyorum. Biraz sert olacak ama !!!

İşverenlerin deneyim ve tecrübeden kastı sadece mesleki tecrübe değildir.  Daha önce iş tecrübesi çalışma ortamlarında bulunmuş olmak, grup çalışmalarını bilmek, şantiye tozunu yutmuş olmaktır. Bununla beraber çoğu köklü firmalar bazen uzun vadeli olarak kendi şirket adabına göre yetiştirmek için özellikle tecrübesiz elemanlar arar ama bunu belli etmezler. Deneyim sözü çoğu zaman üstü kapalı bir red mesajıdır.!!!

Ayrıca

*İş ilanını çok dikkatli okumalısınız. ..! Koşulları baştan belli olan işe kendinizi uygun ve hazır hissediyorsanız başvurmalısınız..!

*İşverene yollanacak olan CV sizi hiç tanımayan bir insanın birçok başvuru arasında sizi anlatan kısıtlı zaman içinde pazarlayan bir dokümandır. Önce hakkıyla cv nasıl hazırlanır bunu öğrenmelisiniz. !
( Cv nin mutlaka bir başlık yazısı olmalı, Cv nizde fotoğraf, size ulaşılacak mail adresi ve telefon numaranız mutlaka olmalı. ‘’sizi tanımıyorum dolayısıyla bana şu mailden ulaşabilirsiniz’’ deyip işveren adayının size ne şekilde ulaşacağı konusunda emrivaki de bulunmamalısınız.)

*Karşınıza çıkan işin - işverenin koşullarını kendi şartlarınıza göre çevirmeye çalışmamalısınız, eleştirmemelisiniz.
Firmalar yada İşveren kendi koşulları ve ihtiyaçlarını esas alarak eleman ilanı verirler dolayısıyla arama kriterlerini belirleyen otoritede onlardır. Hiçkimsenin o kriterleri değiştirme yada eleştirme hakkı yoktur. kişinin tek hakkı ilan koşullarının kendisine uyup uymadığını değerlendirmektir.

*Karşınıza çıkan işlere ufak tefek dememelisiniz..! Mesleğiniz branşınızla ilgili işlerde iş  seçmemelisiniz.

Ki ufak ufak tecrübe ve deneyimlerle kendinizi geliştirin, aranılan eleman olun ve işverenler size cv yollasın ..!
"THINK GLOBALLY, CONSTRUCT LOCALLY"