Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: Mimari Restorasyon okuyorum. Görüşlerinizi Almak İstiyorum  (Okunma sayısı 9158 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

roka
  • Yeni Üye
  • *
Merhaba ben Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Mimari Restorasyon okuyorum. Mimarlık fakültesine devam etmek istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir? Görüşlerinizi almak istiyorum. En iyi hangi dershane'den ve yayınlardan faydalanabilirim.   :)

nakkash

• Restorasyon Forum
Üniversite adayları isimli bölümde daha önce birkaç kez konuşuldu bu konuda aşağıdaki linkten bakabilirsin konulara.

http://www.restorasyonforum.com/universite-adaylari-b138.0/

didooo
  • Yeni Üye
  • *
merhabalar ben meslek lisesi inşaat teknolojisi ( mimari proje çizim ) mezunuyum.Üniversite sınavı ile ilgili bir soru sormak istedim.lys'ye girmem şart mı? lys'ye girmeden bir yere yerleşebilirmiyim?sadece ygs'ye girsem olur mu?İnternettede fazla bir bilgi edinemedim size sormak istedim şimdiden teşekkür ederim ilgilenirseniz sevinirim.

caramawoosh

• Yeni Üye
  • *
lys ve ygs istediğin bölüme göre girilcek sınavlar hangi bölümü istediğini belirtmemişsin bu konuyla ilgili dershaneler sana yardımcı olucaktır.
küçükken Ay Savaşçısı olma hayalim vardı 16 yaşıma kadar sihirli güçlerimi bekledim,gelmeyince Tomb Raider olmaya karar verdim,şimdiyse Restorasyon okuyorum..

rüya
  • Ziyaretçi
merhabalar ben mimari restorasyon bölümünü okumak istiyorum iş olanakları nasıl Bana yardımcı olursanız çok sevinirim

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

ÇALİŞMA ARKADAŞLARI Gönderen: zeki0669
[Dün, 19:26:12]

Top-notch Ğ¡asual Dating - Legitimate Girls Gönderen: zgtasoluk
[Dün, 06:48:19]

Premier Ğ¡asual Dating - Verified Maidens Gönderen: Dursunfurkan
[16 Nisan 2024, 19:27:44]

RESTORATÖR ANKARA (7 YIL DENEYİM) Gönderen: Mehmet Güngör
[16 Nisan 2024, 18:54:22]

rmiljyhy Gönderen: generic tadalafil 2019
[16 Nisan 2024, 17:59:05]