Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: RÖLÖVE-RESTORASYON-PROJELENDİRME VE UYGULAMA İŞİ  (Okunma sayısı 9019 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Abdulkadir Akpınar

• Yeni Üye
  • *
RÖLÖVE-RESTORASYON-PROJELENDİRME VE UYGULAMA İŞİ
« : 19 Ağustos 2011, 11:40:24 »
IRAK CUMHURİYETİ BASRA ŞEHRİ SADDAM SARAYLARINDA, RÖLÖVE-RESTORASYON-PROJELENDİRME VE UYGULAMA ÇALIŞMALARINDA ÇALIŞABİLECEK, YETENEKLİ-TECRÜBELİ,REST. MİMAR VE RESTORATÖRLER GÖRÜŞMEYE DAVETLİDİR.İlgililer cv'lerini mail adreslerimize gönderebilir.

E-MAİL:akpinarrestorasyon@hotmail.com

AKPINAR RESTORASYON
                                                                                                                                                ABDULKADİR AKPINAR
                                                                                                                                                0533 567 19 38
                                                                                                                                                0 212 518 12 33/43
                                                                                                                                                İSTANBUL

"Sevgili Restoratörler, Malekari,Müzeyyen alçı ustaları ve kalemkarlar.Basra sarayları ile ilgili bilgi ve fikir edinmeniz için bazı resimleri değerlendirme ve incelemelerinize sunuyoruz.Bu değerlendirmeler ışığında mutabakat sağladığımız çalışma sahaları belirlenerek iş paylaşımı netleşecektir.Bayramınızın huzur ve sağlık içerisinde geçmesi dileklerimizle,bayram sonu görüşmek üzere sevgiler sunuyorum."

civciv

• Yeni Üye
  • *
Ynt: RÖLÖVE-RESTORASYON-PROJELENDİRME VE UYGULAMA İŞİ
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2011, 17:46:40 »
merb.ben 2005 balıkesır un.restorasyon bolumu cıkıslıyım.gectıımız aylarda ırak erbılde vark işi yaptım.4 ay kaldım orda.sizin de uygulamada duvar resmı tablo varak kalem işi gibi calısmalarınız varsa ve bayan goturebıleceksenız calısmak ısterım .tsk.

kafka77wagner

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2011, 01:30:14 »
Size CV mi göndermiştim.Cevabınızı olumlu -yada olumsuz bekliyorum.
Volkan Özen

hamdullah
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 11 Ocak 2012, 22:04:10 »
ben sakarya ünüversitesi güzel sanatlar fakültesi mezunuyum çini ve restorasyon işi yapmaktayım iş ilanlarını gördüm sizinle çalışmayı çok isterim daha çalıştıgım bir sürü yerler var TBMM YILDIZ PORSELEN TOPKAPI SARI ve benzeri bir sürü yer ırakta çalışmak isterim

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

Ynt: KKTC Lefkoşa Selimiye Camii (Aya Sofya Katedrali) Gönderen: karacanenes
[25 Mart 2024, 12:09:22]

Teknik Personel Gönderen: TAŞYAPI
[24 Mart 2024, 16:13:27]

ÖN MUHASABE VE MİMAR PERSONEL ALIMI Gönderen: osman.blnk
[24 Mart 2024, 10:19:47]

Restorasyon alanında iş arıyorum Gönderen: Sudenur uysal
[22 Mart 2024, 19:19:58]

RESTORASYON ALANINDA DENEYİMLİ İNŞAAT TEKNİKERİ Gönderen: cabiyotlu
[22 Mart 2024, 11:02:48]