Restorasyon Forum

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Restorasyon Forum - Reklam Alanı

Gönderen Konu: Ahşap restorasyonu ve ahşap imalatları  (Okunma sayısı 4508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aksoy ahşap restorasyon

• Yeni Üye
  • *
  • Okul: Ecole d' Avignon
Ahşap restorasyonu ve ahşap imalatları
« : 28 Temmuz 2016, 19:25:01 »

1.sınıf 2.sınıf  restorasyonu  yapılacak konaklarımız  yalılarınız  kagir  ve  ahşap  evlerinizin  tüm  tamirat  tadilat  onarım  yeniden  yapımı  restorasyon  ve ahşap iç dekorasyon işlerini  30 yıllık  bilgi ve iş tecrübemizle  birlikte yapmaya talibiz.  Çok  önemli  firmaların   projelerinde    şantiye  kalfalığı,  şantiye şef yardımcılığı ve danışmalık  yaparak  kendimi  yetiştirdim, 2007 yılından bu yana kendi  işimi yapıyorum, okumuş olduğum okullar Fransa'da  ecole avingnon  İstanbul’da  pere güzel sanatlar akademelirende restorasyon dekorasyon şantiye yönetimi ve uygulama danışmanlığı  proje okuma ve çizim eğitimleri  aldım.Yetişmiş  olduğum  projelerden  bazıları  aşağıdaki gibi(hüber  köşk)(sahit  Halim paşa yalısı)(yıldız  sarayı büyük mabeyin köşkü)(bebek mısır baş konsolosluk sarayı)(adile  sultan  kasrı öğretmen evi)(Ortaköy erguvan restoran)(num num restoran)(radisson sas oteli)(tarabya manas  efendi yalısı)(tırnakçı  çürük sulu  yalısı)(harbiye  askeri  müzesi)(cin er holding  üsküdardaki eski tekel binası)(hıdiv kasrı)(fatih yavuz selim camisi)(kemer Burgaz Niyazi önen bey’in yalısı)(marşal boya fabrikası iç dekorasyonu)(ve ismini yazamadığım ev yalı köşk  ve otellerin işlerininde yetiştim.Kendi  firmamla  yaptığım önemli işler.(Necdet kalkavan bey’in  ahşap evi)(Turgut  yılmaz bey’in  ahşap  evi)(Avrupa konutları 3 cami şadırvan ve saat kulesi )(Avrupa konutları 2 cami şadırvan  ve dubleks evlerin merdiven ve küpeşteleri)( Avrupa  konutları  tem  cami ve şadırvanı )(Beşiktaş ermeni  mekruhi  makruhyan ilköğretim  okulu)(Beykoz ata nur bey’in ahşap yalısı( Büyük ada  sefer oğlu köşkü ve apart villaları çizim ve  uygulama işlerini yaptık.Bugüne kadar  restorasyonunu  yaptığım   projelerdeki   ekiplerden ( ahşap- horasan  sıva- kalem işi  ve taş işlerinde  işine  gönlünü  veren  arkadaşlardan çok profesyonel ekibimi  oluşturdum.  Bugüne kadar  almış  olduğum  tüm  işleri  her ne  pahasına  olsa’da   bitirip teslimatlarını  yaptım.Güvenilir  sözünün  eri  işinin  ehli  ekibimle  beraber  hiç  gözünüz  arkada  kalmadan  tüm restorasyon  dekorasyon işlerinizi  bize  teslim etmek  ve  çalışmak  isterseniz  beni  arar mısınız  Fevzi Aksoy.

nazif okur
  • Ziyaretçi
Ynt: Ahşap restorasyonu ve ahşap imalatları
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2017, 10:43:31 »
tel  numarası  alabılırmıyım 

engin berberoglu
  • Ziyaretçi
Ynt: Ahşap restorasyonu ve ahşap imalatları
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2017, 20:16:22 »
ahşap bina işleri karkas lambri dış cephe işleri götürü olarak yapılır engin berberoglu iletişim 0535 321 77 95

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

Ynt: Restoratцr Gönderen: Trealdoriep
[Bugün, 00:25:31]

Ahşap Ustası ve usta yardımcıları arıyoruz Gönderen: ikonahsap
[Dün, 17:57:54]

Ynt: ŞANTİYE ŞEFİ MİMAR Gönderen: RSİRMACİ
[Dün, 14:30:44]

Ynt: Kalemişi ve restorasyon alanında hizmet vermekteyiz Gönderen: nAKkaŞBey38
[Dün, 02:44:39]

Ynt: İNŞAAT TEKNİKERİ- RESTORATÖR Gönderen: belgindogancay4823_
[17 Mart 2024, 23:55:05]