20 Ağustos 2018, 05:47:37Son Üye: Semihozbay

Reklam Alanı

Gönderen Konu: iş arıyorum  (Okunma sayısı 81 defa)

ihsanbaguc

• Yeni Üye
  • *
  • Ad Soyad: ihsan bağuç
  • Meslek: yok
  • Okul: faruk saraç tasarım meslek yüksek okulu
iş arıyorum
« : 08 Ağustos 2018, 14:19:54 »
2 yıllık mimari restorasyon bölümü meğzunuyum faruk saraç tasarım meslek yüksek okulundan auto cat ve max uygulamı dersleri aldım fakat 1 dönem boyunca gördüğüm için verim alamadım auto cat programında çok az bilgiye sahibim kendimi okuduğum bölüm’ün nokta ve çizelgesinde ilerletmek istediğim için kısa sürede pratik yaparak max ve auto cat programlarına hakim olacağıma inanıyorum yetişip yetiştirmek adına bir adım atmak istiyorum.
Bu Konuyu Paylaş Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
2 yıllık mimari restorasyon bölümü meğzunuyum faruk saraç tasarım meslek yüksek okulundan auto cat ve max uygulamı dersleri aldım fakat 1 dönem boyunca gördüğüm için verim alapmadım auto cat programında çok az bilgiye sahibim kendimi okuduğum bölüm’ün nokta ve çizelgesinde ilerletmek istediğim için kısa sürede pratik yaparak max ve auto cat programlarına hakim olacağıma inanıyorum yetişip yetiştirmek adına bir adım atmak istiyorum.

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Eylül'den sonra hangi ay gelir? (Güvenlik Sorusunu kutuya giriniz):

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

Restoratör alım Gönderen: Semihozbay
[Dün, 19:41:05]

Mimari Restorasyon mezunuyum iş arıyorum. Gönderen: ygrkn_
[18 Ağustos 2018, 13:12:53]

Restoratörüm. İş arıyorum. Gönderen: gizemkirecci
[17 Ağustos 2018, 00:02:57]

Ynt: konya Şantiyemize tecrübeli restoratör aranmaktadır. Gönderen: AlgoS
[15 Ağustos 2018, 13:12:07]

Ankara'daki Ofisimiz Mimar ve Restorasyon Teknikeri Çalışma Arkadaşları Arıyor Gönderen: AY-MİR Mimarlık
[15 Ağustos 2018, 11:33:54]

Ynt: restorasyon teknikeri (Proje çizim & şantiye) Gönderen: davuldover
[15 Ağustos 2018, 09:15:03]