Merhaba

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?


Yanıt gönder

Kullanıcı Adı:
E-Posta:
Konu:
İleti Simgesi:

Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster

Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
Restorasyon kac harflidir ( Rakam yaziniz ):

kısayollar: göndermek için alt+s veya önizleme yapmak için alt+p\'ye basın


Konu Özeti

Gönderen: cortazar
« : 03 Mart 2016, 13:53:46 »

Merhabalar Yıldız teknik üniversitesi restorasyon yüksek lisans öğrencisiyim aldığım proje dersının 1. olan röleve dersini geçtim ancak 2.si olan restitü[/size]syon ve restorasyon projesınden detay ve hatalı teknik çizim yüzünden geçemedim acaba projelerin rölöve restitüsyon ve restorasyon çizimlerini gözden geçirip kurula uygun hale getirebilirmisiniz.[/color]


[/size]İyi çalışmalar
Gönderen: kapadokyali
« : 03 Aralık 2015, 10:04:11 »

Alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından eski yapıların rölöve restitüsyon ve restorasyon projelerini hazırlıyoruz. Projeye başlamadan önce yapının 3 boyutlu taraması yeni teknoloji ürünü olan lazer scanner vasıtasıyla hatasız olarak yapılıyor. Yapılan tarama sonucunda ortaya çıkan nokta bulutunu kullanarak, ilgili anıtlar kurulunun isteyebileceği dökümanlar tecrübeli ekibimizle hazırlanıyor. Rölöve projesinden sonra ihtiyaca yönelik olarak restorasyon projesi için im mekan ve cephe tasarımı yapılıyor. Yapı butik otel ya da konak olarak kullanılacaksa, günümüzün modern ihtiyaçları binanın tarihi özelliklerini bozmadan hazırlanıyor. Bina 1. derece anıtsal yapı ise gerekli müdehale kararları alınarak olabilecek en doğru restorasyon kararları için özel olarak çalışma yapılıyor.
Özet olarak rölöve restirüsyon restorasyon projeleri, bozulma analizi müdehale karar paftaları tecrübeli ekibimizle en doğru şekilde hazırlıyoruz.
Mimari ofislere dışardan destek verebiliyoruz.
Referanslarımızda ahşap-taş-kaya oyma konakların restorasyonları, önemli osmanlı eserlerinden camiler kamu yapıları türbeler hamam kale ve birçok değerli eser bulunmaktadır.
Fiyatımız olabilecek en düşük fiyatlardır.