07 Nisan 2020, 12:12:36Son Üye: blvck35

Reklam Alanı

Üyelik Sözleşmesi

RestorasyonForum:
Restorasyon Forum’a üye olmak ücretsizdir. Üye olanlar aşağıda yazılı kuralları okuduklarını ve kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

1. Restorasyon Forum’a mesaj gönderebilmek için üye olunması zorunludur. Foruma üye olmak için girmiş olduğunuz kişisel bilgiler sadece forum yönetcileri tarafından ulaşılabilir olacaktır. Bu bilgiler sadece sitemizle ilgili kullanıcı profillerini belirleme amaçlı kullanılacak, sizin isteğiniz ve bilginiz dışında hiçbir şekilde başka kişi ya da kuruluşlara verilmeyecektir. Restorasyon Forum'a üye olduktan sonra kişinin kendi isteği ile üyelik silinmesi söz konusu değildir.

2. Restorasyon Paylaşım sitelernden biri olan Restorasyon Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Restorasyonforum.com hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde Restorasyon Forum yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.

3. Restorasyon Forum paylaşım amaçlıdır. “Chat” yapmak amacıyla kullanılmamalıdır. Bu tip mesajlar herhangi bir bilgilendirme yapmadan silinir ve mesajları yazan üyeler bir defaya mahsus olarak uyarılır.

4. Forumda genel ahlâka aykırı takma isimler kullanılamaz. Bu tip takma isimleri seçmiş kullanıcılardan takma isimleri değiştirmeleri istenir, değiştirmemeleri durumunda üyelikleri kaldırılır.

5. Hakaret, saldırı, aşağılama, küfür ve benzeri tahrik ve tahkir edici nitelikte mesajların yazılması kesinlikle yasaktır. Bu tip mesajlar herhangi bir bilgilendirme yapmadan silinir ve mesajları yazan üyeler bir defaya mahsus olarak uyarılır.

6. Forumda siyasi/dinî görüşler ve/veya ideolojiler hakkında tartışmak veya tartışma yaratmak yasaktır. Bu tip mesajlar herhangi bir bilgilendirme yapmadan silinir ve mesajları yazan üyeler bir defaya mahsus olarak uyarılır.

7. Restorasyon Forum’a reklam içerikli mesaj göndermek yasaktır. Site adresinizi yazarak, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışında kalan tüm ticarî kaygı güden mesajlar yasaktır. Bu tip mesajlar herhangi bir bilgilendirme yapmadan silinir.

8. Restorasyon Forum'da kırık program bilgisi, programın nasıl kırılacağı hakkında ve programların illegal yollardan nasıl elde edileceği hakkında bilgi verilmesi yasaktır.
Üyeler birbirlerine kırık programları forumu kullanarak veremezler. Forumu bu amaçla kullananların üyelikleri banlanır.

9. Forumda kullandığınız imzanız, argo, küfür, politik ya da dini bir mesaj içeremeyeceği gibi buradan verilecek linkler de ticari bir amaç içeremez.

10. Forumdaki konu başlıklarının altına, konuyla doğrudan ilgili mesajlar yazmak gerekmektedir.

11. Restorasyon Forum’a gönderilen mesajlarda Türkçe’nin düzgün kullanılmasına özen göstermeleri gerekmektedir.

12. Restorasyon Forum’a TÜM HARFLERİ BÜYÜK ya da bAzI haRFlerİ BÜYÜK olan mesajların yazılmasına izin verilmez.

13. Açılan yeni başlıkların, başlık içeriğini açık ve net olarak anlatıyor olması gerekir. Bu nedenle “acil yardım”, “lütfen cevap verin” tarzında konu başlıkları açmak kurallara aykırıdır. Bu şekilde yazıldığı takdirde önce yazan kişi uyarılır, mesaj başlığı düzeltilir.

14. Özel mesaj aracılığı ile başka üyeleri rahatsız edici davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır. Rahatsız edilen üyelerimiz, moderatörlerimize mesaj atarak durumu bildirebilirler.

15. Yukarıda açıklanan kuralların ihlal edilmesi durumunda kişiler öncelikle uyarılacak, mesajları silinecek, uyarıya neden olan davranışlarına devam etmeleri durumunda üyelikleri banlanacaktır.

16. Restorasyon Forum içeriğinde bulunan konuların ve mesajların içeriğinin kısmen de olsa çoğaltılması, yayınlanması ve kopyalanması kesinlikle yasaktır. Aksi halde bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen; Konuları kopyalayan siteye veya o sitenin kullanıcıları aittir. İçeriğin bulunduğu site sahibi kullanıcısının ip adresini vermekle yükümlüdür.

17 Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerine saklıdır ve her an güncellenebilir. Kurallarda değişiklik olması durumunda kullanıcılar bilgilendirilir.

Restorasyon Forum ile ilgili sorunlarınız için iletişim bölümünden moderatörler ile bağlantıya geçilebilirsiniz.

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

Ynt: Mimar, tam zamanlı veya freelance iş arıyorum Gönderen: mbykclk
[05 Nisan 2020, 23:07:14]


Ynt: Freelance Rölöve-Restorasyon-Restitüsyon Proje Hazırlama Gönderen: rstsnmates
[05 Nisan 2020, 21:06:16]


Freelance iş arıyorum Gönderen: beatris
[05 Nisan 2020, 15:29:01]


Ynt: AutoCAD Hatch Arsivi Gönderen: RestorasyonForum
[02 Nisan 2020, 10:49:10]


Ynt: Çanakkale Şantiyemizde Çalışmak Üzere Kalemişi Şefi ve Restoratör Aranmaktadır Gönderen: Hibetullah kaydul
[01 Nisan 2020, 19:20:58]


Ynt: AutoCAD Hatch Arsivi Gönderen: edkartal
[01 Nisan 2020, 13:41:29]