Merhaba

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Reklam Alanı

Gönderen Konu: RÖLÖVE RESTORASYON PROJELERİNİ LAZER SCANNER İLE EN DOĞRU ŞEKİLDE EN UYGUN FİYAT  (Okunma sayısı 2844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kapadokyali
  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 9
  • Cinsiyet: Bay
  • Ad Soyad: Hikmet Bilge
  • Meslek: Mimar
Alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından eski yapıların rölöve restitüsyon ve restorasyon projelerini hazırlıyoruz. Projeye başlamadan önce yapının 3 boyutlu taraması yeni teknoloji ürünü olan lazer scanner vasıtasıyla hatasız olarak yapılıyor. Yapılan tarama sonucunda ortaya çıkan nokta bulutunu kullanarak, ilgili anıtlar kurulunun isteyebileceği dökümanlar tecrübeli ekibimizle hazırlanıyor. Rölöve projesinden sonra ihtiyaca yönelik olarak restorasyon projesi için im mekan ve cephe tasarımı yapılıyor. Yapı butik otel ya da konak olarak kullanılacaksa, günümüzün modern ihtiyaçları binanın tarihi özelliklerini bozmadan hazırlanıyor. Bina 1. derece anıtsal yapı ise gerekli müdehale kararları alınarak olabilecek en doğru restorasyon kararları için özel olarak çalışma yapılıyor.
Özet olarak rölöve restirüsyon restorasyon projeleri, bozulma analizi müdehale karar paftaları tecrübeli ekibimizle en doğru şekilde hazırlıyoruz.
Mimari ofislere dışardan destek verebiliyoruz.
Referanslarımızda ahşap-taş-kaya oyma konakların restorasyonları, önemli osmanlı eserlerinden camiler kamu yapıları türbeler hamam kale ve birçok değerli eser bulunmaktadır.
Fiyatımız olabilecek en düşük fiyatlardır.

cortazar
  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 2
  • Cinsiyet: Bay
Merhabalar Yıldız teknik üniversitesi restorasyon yüksek lisans öğrencisiyim aldığım proje dersının 1. olan röleve dersini geçtim ancak 2.si olan restitü[/size]syon ve restorasyon projesınden detay ve hatalı teknik çizim yüzünden geçemedim acaba projelerin rölöve restitüsyon ve restorasyon çizimlerini gözden geçirip kurula uygun hale getirebilirmisiniz.[/color]


[/size]İyi çalışmalar

 

* Bizi Takip Edin

Son Mesajlar

SANAT TARİHİ RAPORU Gönderen: Sedatt
[17 Eylül 2020, 16:27:30]


Ynt: Yetistirilmek üzere yeni mezun elemanlar Gönderen: Melikar
[17 Eylül 2020, 03:52:29]


Ynt: Acil yardım Gönderen: ayselein
[16 Eylül 2020, 22:24:48]


Ynt: MİMAR-RESTORASYON UZMANI Gönderen: suleeyildiriim61
[16 Eylül 2020, 15:59:25]


Sanat Tarihi Raporu Gönderen: gafsa
[16 Eylül 2020, 14:40:22]


Altın varak, kalemişi, restorasyon Gönderen: gafsa
[16 Eylül 2020, 14:38:37]

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2020, SimplePortal